Instrukcja Bosch GSH 27 VC Professional Młot udarowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Bosch GSH 27 VC Professional Młot udarowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.63 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bosch GSH 27 VC Professional Młot udarowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bosch?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy podczas korzystania z młotka wyburzeniowego muszę nosić ochronę słuchu? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez młot wyburzeniowy może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (23)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

HAKAN SERTOGLU 04-05-2021
Witaj Mam młot pneumatyczny bosch gsh 27 0611304103 Chciałbym zrobić smarowanie Czy istnieje baza, w której odkładamy tłuszcz i jaki tłuszcz dziękuję

odpowiedz | To było pomocne (1)(Translated by Google)
cesar 30-08-2022
Gdzie jest poziom wibracji określony w urządzeniu?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Bosch GSH 27 VC Professional Młot udarowy