Bosch AQT 45-14 X Myjka ciśnieniowa

Poszukujesz instrukcji obsługi Bosch AQT 45-14 X Myjka ciśnieniowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 11.55 MB)

advertisement

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bosch AQT 45-14 X Myjka ciśnieniowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bosch?
Tak Nie
33%
67%
3 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy można użyć myjki ciśnieniowej do mycia samochodu? Zweryfikowany
Tak, można. Należy trzymać myjkę ciśnieniową w odległości co najmniej 20 centymetrów od samochodu i nie przekraczać ciśnienia 110 bar.

To było pomocne (504)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Piotr Skarbek-Kozietulski 10-11-2019
Czy może mi ktoś pomóc znaleźć bezpiecznik przeciążeniowy silnika w myjce AQT 42-13 | 45-14 X? Z góry dziękuję za pomoc.

odpowiedz | To było pomocne (1)
Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Bosch.