Bopita Jente Łóżko na antresoli

Poszukujesz instrukcji obsługi Bopita Jente Łóżko na antresoli? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.63 MB)

advertisement

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bopita Jente Łóżko na antresoli i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bopita?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile miejsca powinno być pomiędzy górną częścią materaca a sufitem nad łóżkiem na antresoli? Zweryfikowany
W celu zapewnienia odpowiedniej swobody ruchów najlepiej jest pozostawić co najmniej 75 centymetrów pomiędzy wierzchem materaca a sufitem.

To było pomocne (152)
Jakiej pielęgnacji wymaga łóżko na antresoli? Zweryfikowany
Aby przedłużyć żywotność łóżka na antresoli i zagwarantować dziecku bezpieczeństwo, warto czasem sprawdzić śruby i w razie potrzeby je dokręcić.

To było pomocne (84)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Bopita.