Instrukcja Bomann WA 5018 CB Gofrownica

Poszukujesz instrukcji obsługi Bomann WA 5018 CB Gofrownica? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 6.21 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Bomann WA 5018 CB Gofrownica i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Bomann?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak czyścić gofrownicę? Zweryfikowany
Najlepiej zrobić to wilgotną szmatką lub wirnikiem. Nigdy nie używaj skrobaka ani ściernego środka czyszczącego. Spowoduje to uszkodzenie warstwy ochronnej.

To było pomocne (118)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

DaH 29-12-2020
Czy to prawda, że ​​pokrywa jest luźna?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Bomann.
Instrukcja Bomann WA 5018 CB Gofrownica