Instrukcja Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz

Poszukujesz instrukcji obsługi Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 7.06 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Black and Decker?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Wąż mojego odkurzacza jest zatkany, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Odłącz wąż i obejrzyj go, aby sprawdzić, czy jest on rzeczywiście zatkany. W takim przypadku możesz wziąć długi obiekt, taki jak miotła, i ostrożnie wepchnąć go przez wąż. Z reguły usunie wszelkie przedmioty, które zapychają wąż. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1377)
Jakie są rozmiary worków na kurz? Zweryfikowany
Należy wziąć pod uwagę dwa rozmiary. Pierwsza to rozmiar płytki z wejściem do worka. To określa, czy worek na kurz będzie pasował do określonego odkurzacza. Wtedy jest rozmiar torby. Jest to najczęściej podawane w litrach i określa, ile kurzu może pomieścić worek.

To było pomocne (766)
Przewód zasilający odkurzacza nie zwija się z powrotem do urządzenia, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Możliwe, że przewód jest skręcony lub zagięty. Kilkakrotnie całkowicie rozwiń przewód i zwiń go z powrotem do urządzenia pod okiem rąk. Jeśli to nie rozwiąże problemu, możliwe, że mechanizm zwijania przewodu jest uszkodzony. W takim przypadku skontaktuj się z producentem lub serwisem naprawczym.

To było pomocne (540)
Mój odkurzacz gwiżdże, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Ten problem jest często powodowany przez zapełniony worek na kurz lub filtr lub gdy istnieje otwór, który wpuszcza powietrze do węża. Sprawdź worek na kurz i filtr i wymień je w razie potrzeby. Sprawdź, czy wąż nie ma dziur lub złych połączeń. Jeśli to nie rozwiąże problemu, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (458)
Jak usunąć kurz i włosy z główki odkurzacza? Zweryfikowany
Usuwanie kurzu i włosów ze szczotki odkurzacza odbywa się ręcznie. Jeśli to nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, można użyć cienkiego grzebienia, aby usunąć pozostały brud.

To było pomocne (428)
Jakiego ustawienia na główce odkurzacza powinienem użyć? Zweryfikowany
Prawie wszystkie odkurzacze mają głowicę z regulowaną szczotką. Użyj szczotki do twardych powierzchni, aby zapobiec zarysowaniom i uszkodzeniom. Wyłącz szczotkę do wykładzin i chodników.

To było pomocne (351)
Czy mogę używać papierowego worka na kurz więcej niż raz? Zweryfikowany
Nie jest to wskazane. Pory worka ulegną nasyceniu, powodując utratę siły ssania i prawdopodobnie uszkodzenie silnika.

To było pomocne (232)
Co to jest HEPA? Zweryfikowany
HEPA to skrót od High-Efficiency Particulate Air. Wiele odkurzaczy ma filtr HEPA. Filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 85% i co najwyżej 99,999995% wszystkich cząstek o wielkości 0,3 mikrometra (µm) i większych.

To było pomocne (215)
Czy mogę używać zwykłego odkurzacza do zasysania popiołu? Zweryfikowany
Nie, to absolutnie niemożliwe. Popiół, który wydaje się schłodzony, może nadal być ciepły lub nawet gorący w środku. Zwykły odkurzacz nie jest do tego przystosowany i może spowodować pożar. Ponadto filtry zwykłych odkurzaczy nie zawsze są przystosowane do zatrzymywania bardzo małych cząstek, takich jak popiół. Może wtedy dotrzeć do silnika odkurzacza i spowodować jego uszkodzenie.

To było pomocne (209)

Loading…

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Daniela Giordano 13-11-2020
Kosz posiada dwa wyloty na wąż.Gdy odkurzacz jest włączony, powietrze wychodzi z drugiego. Czy to normalne, że ma dwa wejścia, czy kupiłem wadliwy produkt?

odpowiedz | To było pomocne (3)(Translated by Google)
Marta ortalda 06-10-2021
Jak to się dzieje jak wstawiam rurkę w część ssącą i zaczynam ssać cały kurz wychodzi z otworu dmuchawy ???

odpowiedz | To było pomocne (2)(Translated by Google)
Mauro giacometti 05-03-2022
Dlaczego kiedy używam odkurzacza, z sufitu wydobywa się powietrze i kurz?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz