Instrukcja Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 9 pytania, 3 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

cod. 93241 - AP
BXVC15PE
BXVC20PE - BXVC20PTE
BXVC20XE - BXVC20XTE
BXVC25PDE
BXVC30PDE - BXVC30PTDE
BXVC30XDE - BXVC30XTDE
BXVC15PE
BXVC30PDE
BXVC30PTDE
BXVC30XDE
BXVC30XTDE
BXVC25PDE
ENITDEELESFIFRHRHUNLNOPLPTROSL
www.blackanddecker.eu
BXVC20PE
BXVC20PTE
BXVC20XE
BXVC20XTE
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 7.06 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Daniela Giordano 13-11-2020
Kosz posiada dwa wyloty na wąż.Gdy odkurzacz jest włączony, powietrze wychodzi z drugiego. Czy to normalne, że ma dwa wejścia, czy kupiłem wadliwy produkt?

odpowiedz | To było pomocne (3) (Przetłumaczone przez Google)
Marta ortalda 06-10-2021
Jak to się dzieje jak wstawiam rurkę w część ssącą i zaczynam ssać cały kurz wychodzi z otworu dmuchawy ???

odpowiedz | To było pomocne (2) (Przetłumaczone przez Google)
Mauro giacometti 05-03-2022
Dlaczego kiedy używam odkurzacza, z sufitu wydobywa się powietrze i kurz?

odpowiedz | To było pomocne (0) (Przetłumaczone przez Google)

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Black and Decker. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Black and Decker
Model BXVC20PE
Kategoria Odkurzacze
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 7.06 MB

Wszystkie podręczniki dla Black and Decker Odkurzacze
Więcej podręczników Odkurzacze

Często zadawane pytania dotyczące Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Wąż mojego odkurzacza jest zatkany, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Odłącz wąż i obejrzyj go, aby sprawdzić, czy jest on rzeczywiście zatkany. W takim przypadku możesz wziąć długi obiekt, taki jak miotła, i ostrożnie wepchnąć go przez wąż. Z reguły usunie wszelkie przedmioty, które zapychają wąż. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1464) Czytaj więcej

Jakie są rozmiary worków na kurz? Zweryfikowany

Należy wziąć pod uwagę dwa rozmiary. Pierwsza to rozmiar płytki z wejściem do worka. To określa, czy worek na kurz będzie pasował do określonego odkurzacza. Wtedy jest rozmiar torby. Jest to najczęściej podawane w litrach i określa, ile kurzu może pomieścić worek.

To było pomocne (955) Czytaj więcej

Przewód zasilający odkurzacza nie zwija się z powrotem do urządzenia, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Możliwe, że przewód jest skręcony lub zagięty. Kilkakrotnie całkowicie rozwiń przewód i zwiń go z powrotem do urządzenia pod okiem rąk. Jeśli to nie rozwiąże problemu, możliwe, że mechanizm zwijania przewodu jest uszkodzony. W takim przypadku skontaktuj się z producentem lub serwisem naprawczym.

To było pomocne (663) Czytaj więcej

Mój odkurzacz gwiżdże, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Ten problem jest często powodowany przez zapełniony worek na kurz lub filtr lub gdy istnieje otwór, który wpuszcza powietrze do węża. Sprawdź worek na kurz i filtr i wymień je w razie potrzeby. Sprawdź, czy wąż nie ma dziur lub złych połączeń. Jeśli to nie rozwiąże problemu, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (555) Czytaj więcej

Jak usunąć kurz i włosy z główki odkurzacza? Zweryfikowany

Usuwanie kurzu i włosów ze szczotki odkurzacza odbywa się ręcznie. Jeśli to nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, można użyć cienkiego grzebienia, aby usunąć pozostały brud.

To było pomocne (539) Czytaj więcej

Jakiego ustawienia na główce odkurzacza powinienem użyć? Zweryfikowany

Prawie wszystkie odkurzacze mają głowicę z regulowaną szczotką. Użyj szczotki do twardych powierzchni, aby zapobiec zarysowaniom i uszkodzeniom. Wyłącz szczotkę do wykładzin i chodników.

To było pomocne (422) Czytaj więcej

Czy mogę używać papierowego worka na kurz więcej niż raz? Zweryfikowany

Nie jest to wskazane. Pory worka ulegną nasyceniu, powodując utratę siły ssania i prawdopodobnie uszkodzenie silnika.

To było pomocne (289) Czytaj więcej

Co to jest HEPA? Zweryfikowany

HEPA to skrót od High-Efficiency Particulate Air. Wiele odkurzaczy ma filtr HEPA. Filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 85% i co najwyżej 99,999995% wszystkich cząstek o wielkości 0,3 mikrometra (µm) i większych.

To było pomocne (262) Czytaj więcej

Czy mogę używać zwykłego odkurzacza do zasysania popiołu? Zweryfikowany

Nie, to absolutnie niemożliwe. Popiół, który wydaje się schłodzony, może nadal być ciepły lub nawet gorący w środku. Zwykły odkurzacz nie jest do tego przystosowany i może spowodować pożar. Ponadto filtry zwykłych odkurzaczy nie zawsze są przystosowane do zatrzymywania bardzo małych cząstek, takich jak popiół. Może wtedy dotrzeć do silnika odkurzacza i spowodować jego uszkodzenie.

To było pomocne (256) Czytaj więcej
Instrukcja Black and Decker BXVC20PE Odkurzacz

Produkty powiązane

Powiązane kategorie