Instrukcja Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

www.blackanddecker.eu
BDSteam16
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.61 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Black and Decker. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Black and Decker
Model BDSTEAM16
Kategoria Oczyszczacze parowe
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 3.61 MB

Wszystkie podręczniki dla Black and Decker Oczyszczacze parowe
Więcej podręczników Oczyszczacze parowe

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę używać odkurzacza parowego do podłóg drewnianych, takich jak laminat? Zweryfikowany

Tak, ale podłogi drewniane są bardziej wrażliwe niż na przykład płytki. Użyj najniższego ustawienia odkurzacza parowego i użyj szmatki, aby zapobiec uszkodzeniom.

To było pomocne (340) Czytaj więcej

Mój odkurzacz parowy wytwarza bardzo mało pary. Co mogę zrobić? Zweryfikowany

Najpierw sprawdź pojemnik na wodę, aby sprawdzić, czy jest w nim wystarczająca ilość wody. Inną przyczyną zmniejszonej wydajności pary może być osadzanie się kamienia. Aby dowiedzieć się, jak odkamieniać swój model, zapoznaj się z instrukcją obsługi konkretnego odkurzacza parowego.

To było pomocne (5) Czytaj więcej

Nie mogę nacisnąć przycisku/dźwigni pary. Dlaczego? Zweryfikowany

Niektóre odkurzacze parowe są wyposażone w zabezpieczenie przed dziećmi. Jeśli ta funkcja jest włączona, przycisk lub dźwignia pary nie będzie działać. Aby móc korzystać z odkurzacza parowego, wyłącz zabezpieczenie przed dziećmi.

To było pomocne (4) Czytaj więcej

Czy w odkurzaczu parowym mogę używać detergentów lub innych środków chemicznych? Zweryfikowany

Nie, detergenty lub inne środki chemiczne mogą uszkodzić myjkę parową i w wielu przypadkach spowodują utratę gwarancji na produkt.

To było pomocne (0) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy

Produkty powiązane

Powiązane kategorie