Instrukcja Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.61 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Black and Decker?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę używać odkurzacza parowego do podłóg drewnianych, takich jak laminat? Zweryfikowany
Tak, ale podłogi drewniane są bardziej wrażliwe niż na przykład płytki. Użyj najniższego ustawienia odkurzacza parowego i użyj szmatki, aby zapobiec uszkodzeniom.

To było pomocne (286)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Black and Decker BDSTEAM16 Oczyszczacz parowy