Instrukcja Beurer KS 22 Waga kuchenna

Poszukujesz instrukcji obsługi Beurer KS 22 Waga kuchenna? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.55 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Beurer KS 22 Waga kuchenna i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Beurer KS 22 Waga kuchenna?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Beurer KS 22 Waga kuchenna. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Beurer. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Beurer KS 22 Waga kuchenna w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Beurer
Model KS 22
Kategoria Wagi kuchenne
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 2.55 MB

Wszystkie podręczniki dla Beurer Wagi kuchenne
Więcej podręczników Wagi kuchenne

Często zadawane pytania dotyczące Beurer KS 22 Waga kuchenna

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile gramów ma uncja? Zweryfikowany
Jedna uncja to dokładnie 28,3495231 grama, czyli po zaokrągleniu 28,5 grama.

To było pomocne (443) Czytaj więcej
Bateria w moim urządzeniu jest utleniona, czy nadal mogę z niej bezpiecznie korzystać? Zweryfikowany
Ja, urządzenie nadal może być bezpiecznie używane. Najpierw wyjmij utlenioną baterię. Nigdy nie używaj do tego gołych rąk. Następnie wyczyść komorę baterii wacikiem zamoczonym w occie lub soku z cytryny. Pozostaw do wyschnięcia i włóż nowe baterie.

To było pomocne (237) Czytaj więcej
Jak czyścić wagę kuchenną? Zweryfikowany
Waga kuchenna jest urządzeniem elektronicznym i dlatego nie można jej czyścić w zmywarce. Do czyszczenia wagi kuchennej używaj wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.

To było pomocne (174) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Beurer KS 22 Waga kuchenna. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Усеня Леонид 02-05-2022
Wagi podają błąd ouE2. co to jest?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Przetłumaczone przez Google)
Instrukcja Beurer KS 22 Waga kuchenna