Instrukcja BEKO HCP61310I Okap kuchenny

Potrzebujesz instrukcji dla swojego BEKO HCP61310I Okap kuchenny? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

www.beko.com
Hood
User manual
HCP 61310 I
HCP 61310 IH
HCP 61310 W
HCP 61310 B
HCP 91310 I
HCP 91310 W
HCP 91310 IH
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 39.98 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat BEKO HCP61310I Okap kuchenny i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z BEKO HCP61310I Okap kuchenny?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat BEKO HCP61310I Okap kuchenny. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi BEKO HCP61310I Okap kuchenny. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z BEKO. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego BEKO HCP61310I Okap kuchenny w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka BEKO
Model HCP61310I
Kategoria Okapy kuchenne
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 39.98 MB

Wszystkie podręczniki dla BEKO Okapy kuchenne
Więcej podręczników Okapy kuchenne

Często zadawane pytania dotyczące BEKO HCP61310I Okap kuchenny

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka powinna być odległość między okapem a płytą kuchenną w mojej kuchni? Zweryfikowany

Może to trochę zależeć od marki, ale ogólnie okap kuchenny powinien być umieszczony co najmniej 65 centymetrów nad płytą gazową i co najmniej 50 centymetrów nad kuchenką elektryczną lub indukcyjną. Ma to na celu poprawę bezpieczeństwa pożarowego.

To było pomocne (1216) Czytaj więcej

Czy potrzebuję okapu z silnikiem czy bez? Zweryfikowany

Okapy z silnikiem przeznaczone są do wywiewu powietrza bezpośrednio na zewnątrz. Okap bez silnika przeznaczony jest do instalacji centralnej wentylacji. Nigdy nie podłączać okapu kuchennego z silnikiem do centralnego systemu wentylacji!

To było pomocne (640) Czytaj więcej
Instrukcja BEKO HCP61310I Okap kuchenny

Produkty powiązane

Powiązane kategorie