Instrukcja - BanBao set 8046 Gift Spychacz

Potrzebujesz instrukcji budowania swojego zestawu BanBao set 8046 Gift Spychacz? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję budowania w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.97 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat BanBao set 8046 Gift Spychacz i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki BanBao?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój zestaw BanBao był niekompletny. Co mam zrobić w tej sytuacji? Zweryfikowany
Skontaktuj się z firmą BanBao, aby podać numer zestawu, stronę w instrukcji, na której element jest używany, oraz opis elementu. Otrzymasz element zamienny.

To było pomocne (59)
Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich zabawek BanBao? Zweryfikowany
Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku zabawek BanBao to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się minimalizować te przy przechowywaniu BanBao.

To było pomocne (40)
Czy klocki BanBao są kompatybilne z klockami Lego? Zweryfikowany
Tak, większość klocków BanBao pasuje również do klocków Lego.

To było pomocne (19)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę BanBao.