Instrukcja Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 6 pytania, 3 komentarzy i ma 5 głosów przy średniej ocenie produktu wynoszącej 100/100. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

IAN 114324
RADIO-CONTROLLED WEATHER STATION
IAN 114324
RADIO-CONTROLLED
WEATHER STATION
Operation and Safety Notes
STA CJA METEO
STEROW ANA RADIOWO
Wskazówki dotyczące obsługi i bezpieczeństwa
BEZDRÁ TOV Á METEOSTANICE
Pokyny pro obsluhu a bezpečnostní pokyny
METEOSTANICA
Pokyny pre obsluhu a bezpečnostné pokyny
RADIJSKO VODENA
VREMENSKA POSTAJA
Navodila za upravljanje in varnostna opozorila
RÁDIÓVEZÉREL T
IDŐJÁRÁSÁLLOMÁS
Kezelési és biztonsági utalások
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.55 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa?
Tak Nie
100%
0%
5 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Zelenka Árpád 14-12-2021
Witam, moje pytanie brzmiałoby następująco.Stacja Meteorologiczna IAN 114324 nie wyświetla swojego wyświetlacza jak poprzednio.Co może być nie tak i kto mógł to zrobić?Z góry dziękuję za odpowiedź.

odpowiedz | To było pomocne (1) (Przetłumaczone przez Google)
Zelenka Árpád 14-12-2021
Witam, moje pytanie brzmiałoby następująco.Stacja Meteorologiczna IAN 114324 nie wyświetla swojego wyświetlacza jak poprzednio.Co może być nie tak i kto mógł to zrobić?Z góry dziękuję za odpowiedź.

odpowiedz | To było pomocne (0) (Przetłumaczone przez Google)
Zdzisław Bogielczyk 11-06-2024
Proszę o podpowiedź co mam zrobić, Stacja nie "trzyma" kanału nadajnika. Ciągle sama wybiera kanał i nie ma odwzorowania temperatury i wilgotności na zewnątrz. Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.

odpowiedz | To było pomocne (0)

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Auriol. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Auriol
Model IAN 114324
Kategoria Stacje pogodowe
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.55 MB

Wszystkie podręczniki dla Auriol Stacje pogodowe
Więcej podręczników Stacje pogodowe

Często zadawane pytania dotyczące Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja stacja pogodowa przewidywała, że ​​będzie padać, ale tak się nie stało. Co jest tego powodem? Zweryfikowany

Prognoza stacji pogodowej opiera się na ciśnieniu powietrza. Ogólnie niskie ciśnienie oznacza złą pogodę, a wysokie ciśnienie oznacza dobrą pogodę. Możliwe, że wzór pogody rozwija się inaczej niż przewiduje ciśnienie powietrza.

To było pomocne (1405) Czytaj więcej

Jaki jest numer modelu mojego produktu Auriol? Zweryfikowany

Chociaż niektóre produkty Auriol mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (618) Czytaj więcej

Jaka jest najlepsza lokalizacja stacji pogodowej i jej czujników? Zweryfikowany

Sama stacja pogodowa jest umieszczona wewnątrz i należy ją trzymać z dala od źródeł ciepła, takich jak kuchnia, okna czy urządzenia elektryczne. Oddzielny czujnik temperatury zewnętrznej należy umieścić w cieniu i co najmniej 1,25 m nad ziemią. Czujnik deszczu należy umieścić na otwartej przestrzeni, gdzie zawsze może zbierać deszcz. Czujnik wiatru należy również umieścić na otwartej przestrzeni, gdzie wszelkie przeszkody wpływają na wiatr.

To było pomocne (334) Czytaj więcej

Bateria w moim urządzeniu jest utleniona, czy nadal mogę z niej bezpiecznie korzystać? Zweryfikowany

Ja, urządzenie nadal może być bezpiecznie używane. Najpierw wyjmij utlenioną baterię. Nigdy nie używaj do tego gołych rąk. Następnie wyczyść komorę baterii wacikiem zamoczonym w occie lub soku z cytryny. Pozostaw do wyschnięcia i włóż nowe baterie.

To było pomocne (236) Czytaj więcej

Moja stacja pogodowa ma miernik deszczu, czy może również mierzyć ilość opadów śniegu? Zweryfikowany

Niektóre deszczomierze są wyposażone w element grzejny, który sprawia, że ​​śnieg topnieje i umożliwia jego pomiar. Bez elementu grzejnego deszczomierz zapycha się i nie można wykonać pomiaru.

To było pomocne (236) Czytaj więcej

Czy mogę zostawić wymienną baterię w urządzeniu na dłuższy czas? Zweryfikowany

Wymienne baterie mogą pozostawać w urządzeniu przez długi czas, jeśli urządzenie jest używane. Gdy urządzenie jest przechowywane przez długi czas, zaleca się wyjęcie baterii, aby zapobiec utlenianiu.

To było pomocne (236) Czytaj więcej
Instrukcja Auriol IAN 114324 Stacja pogodowa

Produkty powiązane

Powiązane kategorie