Wyniki dla Akai Wzmacniacze

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Akai Wzmacniacze, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między wzmacniaczem a przedwzmacniaczem? Zweryfikowany
Wzmacniacz jest często wzmacniaczem zintegrowanym, z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem mocy w jednym urządzeniu. Przedwzmacniacz reguluje głośność, a czasem balans i ton, a także pozwala wybrać używane źródło (płyta CD, taśma, gramofon itp.). Przedwzmacniacz często zapewnia niewielkie wzmocnienie, wystarczające tylko dla wzmacniacza mocy. To aktywny przedwzmacniacz. Czasami przedwzmacniacz nie wzmacnia, co czyni go przedwzmacniaczem pasywnym.

To było pomocne (28)