Wyniki dla Telewizory OLED

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Telewizory OLED, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Chcę podłączyć głośnik do mojego telewizora OLED za pomocą HDMI, którego portu powinienem użyć? Zweryfikowany
Musisz użyć portu HDMI-ARC, który jest przeznaczony specjalnie do podłączania sprzętu audio.

To było pomocne (149)
Czy ma znaczenie, do którego portu HDMI podłączę moje urządzenie? Zweryfikowany
Ogólnie rzecz biorąc, możesz podłączyć urządzenie, takie jak odtwarzacz Blu-ray lub konsola do gier, do dowolnego portu HDMI. Z urządzenia można następnie korzystać, wybierając odpowiedni kanał HDMI w telewizorze.

To było pomocne (79)
Jaka jest optymalna odległość oglądania dla mojego telewizora? Zweryfikowany
Zależy to częściowo od osobistych preferencji, ale z reguły optymalna odległość oglądania wynosi około 3-krotności przekątnej ekranu telewizora. Dla telewizora o przekątnej 60 cali (152 cm) optymalna odległość oglądania wynosi 180 cali lub około 4,5 metra.

To było pomocne (26)
Co to jest OLED? Zweryfikowany
OLED to skrót od Organic LED. Piksele ekranu OLED składają się z materiałów organicznych, które świecą się, gdy przepływa przez nie prąd. W przeciwieństwie do LCD i LED, OLED nie potrzebuje podświetlenia, ponieważ każdy piksel emituje własne światło.

To było pomocne (20)
Jaki jest współczynnik kontrastu? Zweryfikowany
Współczynnik kontrastu określa, jak daleko najbielsza biel jest od najczarniejszej czerni. Współczynnik kontrastu wynoszący na przykład 400: 1 oznacza, że ​​najczarniejsza czerń na ekranie jest 400 razy ciemniejsza niż najbielsza biel. Wysoki współczynnik kontrastu wpływa na ostrość obrazu.

To było pomocne (18)
Co oznacza HDMI? Zweryfikowany
HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface. HDMI to połączenie umożliwiające przesyłanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku z jednego urządzenia do drugiego.

To było pomocne (14)
Dlaczego obok cyfr na pilocie znajdują się litery? Zweryfikowany
Niektóre ustawienia telewizora mogą wymagać wprowadzenia liter. Na przycisku są zwykle trzy litery lub inne znaki. Jeśli wymagane jest wprowadzenie litery, możesz nacisnąć ten przycisk jeden raz, aby wprowadzić pierwszą literę, dwa razy, aby wprowadzić drugą literę i 3 razy, aby wprowadzić trzecią literę. W ten sposób tekst można zapisać za pomocą minimalnej liczby przycisków.

To było pomocne (13)
Jak zmierzyć cale mojego telewizora OLED? Zweryfikowany
Pomiar cali telewizora OLED odbywa się poprzez pomiar przekątnej odległości między np. lewym górnym rogiem i dolnym prawym rogiem ekranu (nie krawędzią). Jeden cal to 2,54 centymetra, więc gdy zmierzysz 99 centymetrów, oznacza to, że twój telewizor ma 39 cali.

To było pomocne (12)
Czy mój pilot będzie działał również z innymi modelami telewizorów tej samej marki? Zweryfikowany
Często pilot do telewizora zadziała również na podobnych modelach tej samej marki. Jednak nietypowe jest to, że zadziała na wszystkich modelach tej marki. Uniwersalne piloty są bardziej odpowiednie do tego.

To było pomocne (12)