Wyniki dla Acer Projektory

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Acer Projektory, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę wyłączyć projektor natychmiast po jego użyciu? Zweryfikowany
Po zakończeniu pracy projektora lampa jest bardzo gorąca. Po uyciu najlepiej jest pozostawić projektor włączony, dzięki czemu wewnętrzny wentylator będzie mógł pracować i chłodzić lampę. Przedłuży to jej żywotność.

To było pomocne (109)
Co to jest korekcja trapezowa? Zweryfikowany
Projektor często nie może być umieszczony bezpośrednio przed ekranem lub ścianą. Z tego powodu wyświetlany obraz może zostać zniekształcony. To jest efekt zwornika. Korekcja trapezu to funkcja, która rozwiązuje te zniekształcenia. Nie wszystkie projektory oferują korekcję trapezową.

To było pomocne (71)
Jaki jest współczynnik kontrastu? Zweryfikowany
Współczynnik kontrastu określa, jak daleko najbielsza biel jest od najczarniejszej czerni. Współczynnik kontrastu wynoszący na przykład 400: 1 oznacza, że ​​najczarniejsza czerń na ekranie jest 400 razy ciemniejsza niż najbielsza biel. Wysoki współczynnik kontrastu wpływa na ostrość obrazu.

To było pomocne (37)
Gdzie mogę znaleźć numer seryjny mojego projektora Acer? Zweryfikowany
SNID i numer seryjny można znaleźć na spodzie projektora. SNID zawsze składa się z 11 lub 12 cyfr. Numer seryjny składa się z cyfr i liter, ale nigdy nie będzie zawierał litery „O”.

To było pomocne (3)