Wyniki dla SilverCrest Odtwarzacze Mp3

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii SilverCrest Odtwarzacze Mp3, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu SilverCrest? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty SilverCrest mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (1389)
Jaka jest różnica między MP3, WAV, AIFF i FLAC? Zweryfikowany
Różnica polega na tym, że WAV, AIFF i FLAC są bezstratnymi typami plików, gdzie Mp3 jest „stratnym” typem plików. Oznacza to, że przy tworzeniu plików MP3 stosuje się większą kompresję. To sprawia, że ​​pliki są mniejsze, ale także powoduje utratę jakości.

To było pomocne (16)
Kiedy podłączam słuchawki do mojego urządzenia, nie działają one prawidłowo, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Możliwe, że w otworze, do którego są podłączone słuchawki, nagromadził się brud, uniemożliwiając jej prawidłowy kontakt. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (13)
Co oznacza Mp3? Zweryfikowany
Mp3 to skrót od MPEG3. To oznacza Moving Picture Experts Group Layer-3 Audio. Mp3 to najczęściej używany format plików do przechowywania i odtwarzania muzyki lub innych form dźwięku.

To było pomocne (9)
Ile to kilobajt, megabajt, gigabajt i terabajt? Zweryfikowany
Jeden kilobajt składa się z 1000 bajtów. 1 megabajt = 1000 kilobajtów. 1 gigabajt = 1000 megabajtów. 1 terabajt = 1000 gigabajtów.

To było pomocne (8)