Wyniki dla Aqprox Odtwarzacze Mp3

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Aqprox Odtwarzacze Mp3, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między MP3, WAV, AIFF i FLAC? Zweryfikowany
Różnica polega na tym, że WAV, AIFF i FLAC są bezstratnymi typami plików, gdzie Mp3 jest „stratnym” typem plików. Oznacza to, że przy tworzeniu plików MP3 stosuje się większą kompresję. To sprawia, że ​​pliki są mniejsze, ale także powoduje utratę jakości.

To było pomocne (22)
Kiedy podłączam słuchawki do mojego urządzenia, nie działają one prawidłowo, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Możliwe, że w otworze, do którego są podłączone słuchawki, nagromadził się brud, uniemożliwiając jej prawidłowy kontakt. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (20)
Co oznacza Mp3? Zweryfikowany
Mp3 to skrót od MPEG3. To oznacza Moving Picture Experts Group Layer-3 Audio. Mp3 to najczęściej używany format plików do przechowywania i odtwarzania muzyki lub innych form dźwięku.

To było pomocne (13)
Ile to kilobajt, megabajt, gigabajt i terabajt? Zweryfikowany
Jeden kilobajt składa się z 1000 bajtów. 1 megabajt = 1000 kilobajtów. 1 gigabajt = 1000 megabajtów. 1 terabajt = 1000 gigabajtów.

To było pomocne (9)