Wyniki dla AudioSonic Odtwarzacze DVD

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AudioSonic Odtwarzacze DVD, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy odtwarzacz DVD może również odtwarzać płyty CD? Zweryfikowany
Tak, prawie wszystkie odtwarzacze DVD mogą odtwarzać płyty CD.

To było pomocne (118)
Czy mogę samodzielnie naprawić zadrapania na płycie DVD? Zweryfikowany
Zadrapania uniemożliwiają poprawne odczytanie dysku przez laser. Gdy rysy są tylko powierzchowne, można je naprawić samodzielnie, polerując tarczę pastą lekko ścierną. Najlepiej byłoby użyć profesjonalnej pasty ściernej, ale można również użyć zwykłej pasty do zębów. Po wypolerowaniu dysk należy go umyć i pozostawić do wyschnięcia. Istnieją wyspecjalizowane firmy, które mogą to zrobić.

To było pomocne (36)