Wyniki dla Sharp Odtwarzacze Blu-ray

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Sharp Odtwarzacze Blu-ray, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy odtwarzacz Blu-ray może również odtwarzać płyty DVD? Zweryfikowany
Tak, prawie wszystkie odtwarzacze Blu-ray mogą odtwarzać płyty DVD.

To było pomocne (52)
Czy ma znaczenie, do którego portu HDMI podłączę odtwarzacz Blu-ray? Zweryfikowany
Ogólnie rzecz biorąc, możesz podłączyć odtwarzacz Blu-ray do dowolnego portu HDMI. Z urządzenia można następnie korzystać, wybierając odpowiedni kanał HDMI w telewizorze.

To było pomocne (20)
Czy mogę samodzielnie naprawić zadrapania na płycie Blu-ray? Zweryfikowany
Zadrapania uniemożliwiają poprawne odczytanie dysku przez laser. Gdy rysy są tylko powierzchowne, można je naprawić samodzielnie, polerując tarczę pastą lekko ścierną. Najlepiej byłoby użyć profesjonalnej pasty ściernej, ale można również użyć zwykłej pasty do zębów. Po wypolerowaniu dysk należy go umyć i pozostawić do wyschnięcia. Istnieją wyspecjalizowane firmy, które mogą to zrobić.

To było pomocne (2)