Aparaty cyfrowe

Poniżej znajdują się różne marki Aparaty cyfrowe, dla których dostępne są instrukcje. Wystarczy kliknąć markę, aby znaleźć potrzebną instrukcję. Nie można znaleźć marki Państwa Aparat cyfrowy? Proszę wysłać nam wiadomość na Facebooku, a my spróbujemy znaleźć instrukcję.

Często Zadawane Pytania

Jak mogę zapobiec "czerwonym oczom" na moich zdjęciach?
Zjawisko "czerwonych oczu" jest spowodowane zbyt dużą ilością światła w zbyt krótkim czasie, jakie dostaje się do oczu osób na zdjęciu. Ten efekt jest jeszcze silniejszy w ciemnej atmosferze. Aby temu zapobiec, należy wykonać następujące czynności: nie pozwól, aby ludzie spoglądali bezpośrednio w obiektyw, dodaj więcej światła, zrób zdjęcie zbliżając się do obiektu lub zmniejszaj funkcję przybliżenia.

To było pomocne (52)
Czym jest megapiksel?
Megapiksel (MP) to jeden milion pikseli. Megapiksele są używane między innymi do określania rozdzielczości aparatów cyfrowych i kamkorderów. Na przykład aparat, która produkuje obrazy o rozdzielczości 1280 x 960 pikseli, ma rozdzielczość około 1,3 MPa. Chociaż istnieje wiele czynników, które wpływają na jakość obrazu, można powiedzieć, że generalnie więcej megapikseli daje lepszy obraz.

To było pomocne (51)