Podręczniki dla Norauto Urządzenia wspomagania rozruchu

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Norauto Urządzenia wspomagania rozruchu, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co to znaczy mAh? Zweryfikowany

mAh oznacza miliamper / godzinę i wskazuje moc baterii. Na przykład bateria 2000 mAh będzie dostarczać 2000 miliamperów na godzinę i jest w stanie zasilać radio, które zużywa 250 mA na godzinę przez 8 godzin. Akumulator o większej mAh będzie miał dłuższy czas pracy.

To było pomocne (69) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Norauto HF 1500 Urządzenie wspomagania rozruchu
ALBERTO 20-07-2021
Czy to jest dobre dla baterii VRLA?


(Przetłumaczone przez Google)
Norauto HF 1500 Urządzenie wspomagania rozruchu
Instrukcja Norauto HF 1500 Urządzenie wspomagania rozruchu
Nicu pamfil 23-08-2019
To bardzo głupie. Po kilku użyciach zapala się tylko prawa strona wyświetlacza i tym samym nie pozwala na regulację natężenia ani ładowania. Produkt do wszechobecnego użytku. nie polecam


(Przetłumaczone przez Google)
Norauto HF 1500 Urządzenie wspomagania rozruchu