Wyniki dla Vordon Radia samochodowe 

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Vordon Radia samochodowe , dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co to jest DAB+? Zweryfikowany

DAB+ jest następcą sygnału FM i oznacza Digital Audio Broadcasting. Jest to sygnał cyfrowy, który pozwala na więcej kanałów, ma większy zasięg i pozwala na łatwiejsze przełączanie między kanałami.

To było pomocne (457) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między FM a AM? Zweryfikowany

FM i AM to obie formy modulacji używane do przesyłania sygnału. FM oznacza modulację częstotliwości, a AM oznacza modulację amplitudy. AM jest najstarszą formą modulacji. Największą różnicą jest to, że sygnał FM jest znacznie silniejszy niż sygnał AM.

To było pomocne (253) Czytaj więcej

W moim radiu utknęła płyta CD, co mam zrobić? Zweryfikowany

Niektóre radia samochodowe mają funkcję wysuwania zablokowanych płyt CD. Wyłącz samochód i naciśnij jednocześnie przyciski „on” i „eject” przez 10 sekund. Jeśli to nie zadziała, uruchom samochód i spróbuj ponownie.

To było pomocne (251) Czytaj więcej

Jaki rozmiar radia samochodowego pasuje do mojego samochodu? Zweryfikowany

Istnieją dwa standardowe rozmiary radia samochodowego, 1-DIN i 2-DIN. 1-DIN to standardowa wersja slim, a 2-DIN to podwójna wysokość. W radiach samochodowych 2-DIN jest często miejsce na ekran do wyświetlania informacji nawigacyjnych lub odtwarzania filmów.

To było pomocne (214) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Vordon AC-5201G Boston Radio samochodowe
Marek 05-03-2023
Mam problem z kamerą pokazuje o 180stopni źle a dwa lata działala bez zarzutu jak zrobić odbicie lustrzaneVordon AC-5201G Boston Radio samochodowe
Instrukcja Vordon AC-8202A Canadian Radio samochodowe
Robert 12-12-2021
Witam Kupiłem radio Vordon ac-8202a Canadian z drugich rąk i nie było w zestawie Kostki przyłączeniowej ISO i kupiłem na allegro tą kostkę z modelu AEG prology, niby wszystko to samo wejście pasowało do radia ale widocznie inaczej były kable podłączone i spalił się bezpiecznik w radiu mam nadzieję że tylko bezpiecznik bo było czuć zapach zwarcia. Potrzebuje zdjęcie oryginalnej kostki z tego modelu żeby przełożyć te kable prawidłowo,tak żeby było widać jak kable wychodzą z kostek.Vordon AC-8202A Canadian Radio samochodowe
Instrukcja Vordon AC-5201G Boston Radio samochodowe
Stanisław 20-10-2021
Witam proszę o przesłanie linku do pobrania instrukcji do radia VORDON-AC 5201 zakupionego przez allegro.PozdrawiamVordon AC-5201G Boston Radio samochodowe
Instrukcja Vordon AC-8202A Canadian Radio samochodowe
Krzysztof Pyza 30-01-2021
Mam problem z podłączeniem sterowania radia z kierownicy . Mam citroena C4 Picasso w który pin podlaczyc key1 i key 2 od radia szary i zielony ?Vordon AC-8202A Canadian Radio samochodowe