Podręczniki dla Clatronic Radia samochodowe 

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Clatronic Radia samochodowe , dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co to jest DAB+? Zweryfikowany

DAB+ jest następcą sygnału FM i oznacza Digital Audio Broadcasting. Jest to sygnał cyfrowy, który pozwala na więcej kanałów, ma większy zasięg i pozwala na łatwiejsze przełączanie między kanałami.

To było pomocne (502) Czytaj więcej

W moim radiu utknęła płyta CD, co mam zrobić? Zweryfikowany

Niektóre radia samochodowe mają funkcję wysuwania zablokowanych płyt CD. Wyłącz samochód i naciśnij jednocześnie przyciski „on” i „eject” przez 10 sekund. Jeśli to nie zadziała, uruchom samochód i spróbuj ponownie.

To było pomocne (278) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między FM a AM? Zweryfikowany

FM i AM to obie formy modulacji używane do przesyłania sygnału. FM oznacza modulację częstotliwości, a AM oznacza modulację amplitudy. AM jest najstarszą formą modulacji. Największą różnicą jest to, że sygnał FM jest znacznie silniejszy niż sygnał AM.

To było pomocne (276) Czytaj więcej

Jaki rozmiar radia samochodowego pasuje do mojego samochodu? Zweryfikowany

Istnieją dwa standardowe rozmiary radia samochodowego, 1-DIN i 2-DIN. 1-DIN to standardowa wersja slim, a 2-DIN to podwójna wysokość. W radiach samochodowych 2-DIN jest często miejsce na ekran do wyświetlania informacji nawigacyjnych lub odtwarzania filmów.

To było pomocne (236) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Clatronic AR 687 Radio samochodowe
TRAUFEL 10-10-2021
Radio było kompletnie złym zakupem: Wyświetlacz jest tak odblaskowy, że w słoneczne dni prawie nic nie widać. Obsługa nie jest intuicyjna — wręcz pełna przygód! Instrukcja obsługi NIE pokazuje przypisania przycisków. Jest rysunek, na którym wszystkie przyciski są ponumerowane - świetnie - co teraz? Który numer należy do A-P, który do Rel i tak dalej. Absolutne bzdury !!!


(Przetłumaczone przez Google)
Clatronic AR 687 Radio samochodowe
Instrukcja Clatronic AR 687 Radio samochodowe
roland osterroth 01-11-2019
potrzebna płytka drukowana od clatronic ar 687 cd mp3, wypalony rezystor r54, jakie wartości potrzebuje nowy.mfg


(Przetłumaczone przez Google)
Clatronic AR 687 Radio samochodowe
Instrukcja Clatronic AR 736 Radio samochodowe
otto frohberg 06-04-2019
Kabel połączeniowy do radia samochodowego renault scenic zbudowany w 2004 roku


(Przetłumaczone przez Google)
Clatronic AR 736 Radio samochodowe
Instrukcja Clatronic AR 735 Radio samochodowe
Tiago Oliveira 03-07-2019
Czy ktoś wie gdzie znaleźć wtyczkę do włączenia radia?


(Przetłumaczone przez Google)
Clatronic AR 735 Radio samochodowe
Instrukcja Clatronic AR 735 Radio samochodowe
Tiago Oliveira 03-07-2019
Chciałbym wiedzieć gdzie znajdę tylną wtyczkę w radiu PK, zgubiłem swoją i teraz nie mogę jej znaleźć bo nie jest uniwersalna, a przy okazji czy ta wtyczka jest gotowa do podłączenia do wtyczki auta, która jest uniwersalny?


(Przetłumaczone przez Google)
Clatronic AR 735 Radio samochodowe