Wyniki dla G3 Boxy dachowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii G3 Boxy dachowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak szybko można jechać samochodem z zamontowanym bagażnikiem dachowym? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma limitów prędkości. Jednak zamontowanie bagażnika dachowego może zmieniać wrażenia z jazdy. Dlatego zaleca się nie przekraczać prędkości 130 kilometrów na godzinę.

To było pomocne (333) Czytaj więcej

Czy box dachowy wpływa na moje zużycie paliwa? Zweryfikowany

Tak. Chociaż dokładna ilość zależy od samochodu i boxu dachowego, można powiedzieć, że zużycie paliwa wzrośnie o 1 litr na 100 kilometrów przy średniej prędkości 100 km / h.

To było pomocne (162) Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy sposób załadowania boxu dachowego? Zweryfikowany

Przede wszystkim staraj się załadować najcięższe przedmioty do samego samochodu, a najlżejsze ładować do boxu dachowego. Rozłóż ciężar równomiernie na boxie dachowym, z najcięższymi przedmiotami pośrodku, nad belkami dachowymi. Upewnij się, że przedmioty w boxie dachowym nie mogą się poruszyć i zakryć ostre przedmioty, aby zapobiec uszkodzeniu boxu dachowego lub innego bagażu.

To było pomocne (152) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja G3 Helios 480 Box dachowy
Đuro Pavić 02-06-2022
Drogi! Potrzebowałbym kluczyków 173 bo zgubiłem je też za dolną kulką (jeżeli jest w nich różnica) za uchwytem sprężyny (złamał się i uchwyt sprężyny jest poprawny). Gdzie można go zamówić?


(Przetłumaczone przez Google)
G3 Helios 480 Box dachowy
Instrukcja G3 Spark 520 Box dachowy
Cid MacDonald 18-03-2022
Cienki plastik. Zestaw mocujący, czyli części mocujące go do bagażnika dachowego, zepsuł się. Nie ma gdzie w Stanach Zjednoczonych kupić części zamiennych Europa nie wysyła części do USA. W zasadzie skrzynia ładunkowa jest bezużyteczna, ponieważ nie ma możliwości przymocowania jej do mojego samochodu. Tak rozczarowany.


(Przetłumaczone przez Google)
G3 Spark 520 Box dachowy
Instrukcja G3 Cargo 3 Box dachowy
Bernd Saam 28-12-2021
Z jakiego plastiku wykonany jest box dachowy?


(Przetłumaczone przez Google)
G3 Cargo 3 Box dachowy
Instrukcja G3 Arjes 480 Box dachowy
Aimee Johansen 24-11-2021
Czy to pasuje do Volvo v50?


(Przetłumaczone przez Google)
G3 Arjes 480 Box dachowy
Instrukcja G3 Pegaso 320 Box dachowy
Андрей 15-07-2021
Pozdrowienia. Zamek w G3 arjes 320 się zepsuł, gdzie mogę go kupić?


(Przetłumaczone przez Google)
G3 Pegaso 320 Box dachowy