Wyniki dla Zmywarki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Zmywarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Po zakończeniu pracy zmywarki, pojemnik, do którego wkłada się tabletkę, nie otworzył się. Jak to jest możliwe? Zweryfikowany
Ten problem jest często spowodowany przez naczynia, które blokują pojemnik. Sprawdź to przed włączeniem zmywarki.

To było pomocne (7512)
Zmywarka już nie podgrzewa wody, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Prawdopodobnie element grzejny jest uszkodzony. Wymień go. W razie wątpliwości skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (6707)
Czy mogę używać zwykłej soli w zmywarce do naczyń? Zweryfikowany
Nie, zwykła sól może zawierać substancje, które mogą spowodować uszkodzenie urządzenia.

To było pomocne (2923)
Czy muszę wypłukać naczynia przed włożeniem ich do zmywarki? Zweryfikowany
Płukanie naczyń nie jest konieczne, ale należy usunąć wszelkie duże, twarde i tłuste resztki. Z czasem mogą one zatkać odpływ.

To było pomocne (1156)
Czy mogę otworzyć zmywarkę, gdy jest uruchomiona? Zweryfikowany
Większość zmywarek jest wyposażona w blokadę wody, która powoduje zatrzymanie programu natychmiast po otwarciu drzwiczek, co oznacza, że ​​woda nie wypłynie. W przypadku niektórych modeli może to z czasem powodować problemy. W przypadku zmywarek do zabudowy częste otwieranie zmywarki podczas pracy może spowodować uszkodzenie sąsiadujących szafek przez wodę z powodu uwalnianej pary.

To było pomocne (865)
Czy powinienem otworzyć zmywarkę po jej zakończeniu, aby naczynia wyschły szybciej? Zweryfikowany
Zależy to od rodzaju zmywarki do naczyń i umiejscowienia zmywarki. Niektóre zmywarki są wyposażone w funkcję suszenia naczyń po zakończeniu programu zmywania. W takim przypadku otwarcie zmywarki nie będzie miało wartości dodanej. W przypadku zmywarek do zabudowy częste otwieranie zmywarki podczas pracy może spowodować uszkodzenie sąsiadujących szafek przez wodę z powodu uwalnianej pary.

To było pomocne (690)
Po zakończeniu cyklu zmywarki plastikowe naczynia są nadal mokre, a reszta nie. Dlaczego? Zweryfikowany
Plastik jest złym przewodnikiem ciepła, umożliwiając szybkie schłodzenie produktów. Wilgoć, która na nim pozostaje, odparowuje wtedy znacznie mniej niż na przykład na ceramice lub metalu.

To było pomocne (614)
Czy mogę podłączyć zmywarkę do przedłużacza? Zweryfikowany
Urządzenia wymagające dużej mocy, takie jak zmywarka, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Zobacz, jakie jest zużycie energii przez zmywarkę, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz cn sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (544)
Czy mogę myć w zmywarce patelnie z teflonem? Zweryfikowany
Tak, możesz. Jednak patelnia zużywa się szybciej niż podczas czyszczenia ręcznego. Podczas ręcznego czyszczenia patelni teflonem nigdy nie używaj szmatki, ale miękkiej gąbki lub szmatki.

To było pomocne (543)
Czy mogę myć w zmywarce drewniane przedmioty, takie jak szpatułki i deski do krojenia? Zweryfikowany
Nie. Drewniane przedmioty mogą ulec uszkodzeniu lub odkształceniu w zmywarce. Ponadto uwolnione włókna drewna mogą uszkodzić zmywarkę. Drewniane deski do krojenia są często wykonane z kleju, który może się poluzować po kilkukrotnym myciu w zmywarce.

To było pomocne (541)
Czy to problem z zadrapaniami na metalu wewnątrz zmywarki? Zweryfikowany
Wnętrze większości zmywarek jest wykonane ze stali nierdzewnej i nie jest narażone na zarysowania.

To było pomocne (541)