Podręczniki dla Suszarki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Suszarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Dlaczego bęben mojej suszarki jest większy niż w mojej pralce, mimo że mają taką samą pojemność? Zweryfikowany

Aby właściwie wysuszyć pranie, suszarka musi mieć powietrze. To wymaga przestrzeni i dlatego bęben musi być większy.

To było pomocne (3007) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między suszarką kondensacyjną a wentylowaną? Zweryfikowany

W suszarce kondensacyjnej skroplona para wodna jest odprowadzana i gromadzona w wewnętrznym zbiorniku. W suszarce wentylowanej gorące, wilgotne powietrze jest odprowadzane przez wąż, na przykład przez okno. Suszarka wentylowana jest tańsza w użyciu niż suszarka kondensacyjna

To było pomocne (873) Czytaj więcej

Czy mogę ustawić suszarkę i pralkę w stos? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, można ustawić suszarkę i pralkę bezpośrednio jeden na drugim. Działa to tylko z modelami ładowanymi od przodu. W tym celu zaleca się jednak użycie odpowiedniego akcesorium. Zapobiegnie to wibracjom i upadkom maszyn, a także zapobiegnie uszkodzeniom dolnej maszyny.

To było pomocne (701) Czytaj więcej

Czy mogę podłączyć suszarkę do przedłużacza? Zweryfikowany

Urządzenia wymagające dużej mocy, takie jak suszarka, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Sprawdź, jakie jest zużycie energii przez suszarkę, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (545) Czytaj więcej

Jaka jest różnica w użytkowaniu pralko-suszarki od oddzielnej pralki i suszarki? Zweryfikowany

Największą zaletą pralko-suszarki jest to, że zajmuje mniej miejsca. Jednak osobna suszarka będzie w stanie wysuszyć więcej niż pralko-suszarka. Pralko-suszarka również zużywa stosunkowo więcej energii i zajmuje więcej czasu.

To było pomocne (536) Czytaj więcej