Wyniki dla Pralko-suzarki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Pralko-suzarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja pralko-suszarka hałasuje i / lub głośno wibruje, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany

Możliwe, że pralko-suszarka nie została wypoziomowana. Możesz to zrobić, regulując nóżki, aby były idealnie wypoziomowane. Problem może być również spowodowany włożeniem do maszyny zbyt dużej ilości ubrań. Jeśli to nie jest przyczyną Twojego problemu, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (1295) Czytaj więcej

Moja pralko-suszarka pachnie, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany

Istnieją pralko-suszarki z funkcją samooczyszczania. Jeśli te funkcje nie są dostępne, można dodać 100 ml białego octu lub 100 g kryształków sody i zlecić pralko-suszarce uruchomienie programu 90 ℃.

To było pomocne (582) Czytaj więcej

Jaka jest różnica w użytkowaniu pralko-suszarki od oddzielnej pralki i suszarki? Zweryfikowany

Największą zaletą pralko-suszarki jest to, że zajmuje mniej miejsca. Jednak osobna suszarka będzie w stanie wysuszyć więcej niż pralko-suszarka. Pralko-suszarka również zużywa stosunkowo więcej energii i zajmuje więcej czasu.

To było pomocne (337) Czytaj więcej

Czy mogę podłączyć pralko-suszarkę do przedłużacza? Zweryfikowany

Urządzenia wymagające dużej mocy, takie jak pralko-suszarka, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Sprawdź, jakie jest zużycie energii przez pralko-suszarkę, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (275) Czytaj więcej