Wyniki dla SilverCrest Osuszacze

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii SilverCrest Osuszacze, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu SilverCrest? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty SilverCrest mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (1392)
Czy mogę włączyć mój osuszacz natychmiast po zakupie? Zweryfikowany
Nie, podobnie jak lodówka lub zamrażarka, urządzenie powinno stać w pozycji pionowej przez co najmniej 2 godziny, ale najlepiej 24 godziny przed pierwszym włączeniem.

To było pomocne (350)
Jak mogę prawidłowo transportować mój osuszacz? Zweryfikowany
Osuszacze należy zawsze transportować w pozycji pionowej i dobrze zabezpieczone. Każdy inny sposób transportu może spowodować uszkodzenie urządzenia.

To było pomocne (203)
Jaka jest idealna wilgotność w pomieszczeniu mieszkalnym? Zweryfikowany
Idealna wilgotność w domu wynosi 40-60%. Przy wyższej lub niższej wilgotności bardziej prawdopodobne jest rozwinięcie się grzybów, bakterii i wirusów, co może powodować dyskomfort.

To było pomocne (75)