AEG Okapy kuchenne

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AEG Okapy kuchenne, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka powinna być odległość między okapem a płytą kuchenną w mojej kuchni? Zweryfikowany
Może to trochę zależeć od marki, ale ogólnie okap kuchenny powinien być umieszczony co najmniej 65 centymetrów nad płytą gazową i co najmniej 50 centymetrów nad kuchenką elektryczną lub indukcyjną. Ma to na celu poprawę bezpieczeństwa pożarowego.

To było pomocne (764)
Jak czyścić filtry w okapie kuchenki marki AEG? Zweryfikowany
Filtry we wszystkich okapach kuchennych marki AEG można myć ręcznie. Niektóre modele posiadają filtry, które można prać w zmywarce. Informacje na ten temat można znaleźć w instrukcji obsługi. Należy upewnić się, że wkładany do okapu kuchennego filtr jest suchy.

To było pomocne (111)