Podręczniki dla Gorenje Ogrzewacze

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Gorenje Ogrzewacze, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak kurz wpływa na wydajność nagrzewnicy? Zweryfikowany

Pył może gromadzić się na elementach grzejnych iw filtrach powietrza nagrzewnicy, zmniejszając jej wydajność. Może to spowodować, że grzejnik będzie pracował ciężej, aby wytworzyć taką samą ilość ciepła, co prowadzi do zwiększonego zużycia energii i wyższych rachunków za media. Aby utrzymać wydajność grzejnika, należy go regularnie czyścić i wymieniać filtr powietrza w razie potrzeby.

To było pomocne (107) Czytaj więcej

Jak określić rozmiar grzejnika, którego potrzebuję do pokoju? Zweryfikowany

Rozmiar grzejnika potrzebnego do pomieszczenia zależy od wielkości pomieszczenia i izolacji przestrzeni. Ogólną zasadą jest stosowanie 60 watów na metr kwadratowy powierzchni. Na przykład, jeśli pokój ma 14 metrów kwadratowych, odpowiedni byłby grzejnik o mocy 840 W.

To było pomocne (64) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Gorenje HW2500L Ogrzewacz
Андрей 15-10-2019
Czy możesz mi powiedzieć w trybie wi-fi, czy mogę ustawić godzinę włączenia i wyłączenia grzejnika? A jakie korzyści oferuje program sterowania telefonem?


(Przetłumaczone przez Google)
Gorenje HW2500L Ogrzewacz