Whirlpool Lodówki

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Whirlpool Lodówki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja lodówka wydaje bulgotający dźwięk, czy to normalne? Zweryfikowany
Nowoczesne lodówki wykorzystują przyjazny dla środowiska środek chłodzący. Podczas procesu chłodzenia substancja ta zamienia się w gaz, który może powodować bulgotanie i/lub syczenie. To jest zupełnie normalne.

To było pomocne (413)
Jakie jest optymalne ustawienie temperatury dla mojej lodówki Whirlpool? Zweryfikowany
Whirpool zaleca ustawienie temperatury na około 3°C do 4°C. Upewnij się, że temperatura nie jest ustawiona poniżej 0°C lub powyżej 7°C.

To było pomocne (0)