Wyniki dla Amica Kuchenki mikrofalowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Amica Kuchenki mikrofalowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja kuchenka mikrofalowa nie uruchamia się po naciśnięciu przycisku Start, co mogę zrobić? Zweryfikowany
W wielu przypadkach drzwiczki kuchenki mikrofalowej nie zamykają się prawidłowo. Otwórz i zamknij drzwi i spróbuj ponownie.

To było pomocne (2705)
Czy mogę używać mikrofalówki, gdy obracający siętalerz nie działa? Zweryfikowany
Talerz zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Kiedy nie działa, kuchenka mikrofalowa nie może być prawidłowo użyta. Napraw to.

To było pomocne (1732)
Kuchenka mikrofalowa jest włączona, ale nie działa. Dlaczego? Zweryfikowany
Możliwe, że drzwi nie zamykają się prawidłowo. Aby zapewnić bezpieczeństwo, kuchenka mikrofalowa nie będzie działać, dopóki drzwiczki nie zostaną całkowicie zamknięte. Czasami można to naprawić, regulując zawias drzwi.

To było pomocne (1047)
Płyta mikowa / kartonowa wewnątrz kuchenki mikrofalowej odpadła. Czy nadal mogę używać kuchenki mikrofalowej? Zweryfikowany
Nie, absolutnie nie. Płyta miki / tektury to falowód, który rozprowadza mikrofale. Odłóż lub zamów zamiennik.

To było pomocne (1032)
Moja kuchenka mikrofalowa ciągle hałasuje, nawet po jej zakończeniu. Czy to normalne? Zweryfikowany
Tak, to normalny dźwięk. Wentylator chłodzi kuchenkę mikrofalową po użyciu. Czas trwania zależy od tego, jak długo działała kuchenka mikrofalowa.

To było pomocne (875)
Czy mogę zagotować wodę w kuchence mikrofalowej? Zweryfikowany
Nie, absolutnie nie. Woda może się przegrzać. Oznacza to, że woda może osiągnąć temperaturę powyżej 100 ℃ bez wrzenia. Kiedy woda dotknie jakiegokolwiek przedmiotu, może natychmiast zagotować się i rozpryskać, powodując oparzenia.

To było pomocne (617)
Dlaczego nie można wkładać metalu do mikrofalówki? Zweryfikowany
Metal nie przepuszcza mikrofal, lecz je odbija. Odbicie mikrofal może doprowadzić do powstania iskry.

To było pomocne (614)