AFK EFT-2000 Frytkownica

Poszukujesz instrukcji obsługi AFK EFT-2000 Frytkownica? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.35 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat AFK EFT-2000 Frytkownica i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki AFK?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak często należy zamieniać tłuszcz lub olej w mojej frytownicy? Zweryfikowany
Aby uzyskać optymalny wynik, zaleca się wymianę tłuszczu lub oleju co 8 sesji smażenia, jeśli robisz przekąski. Jeśli robisz frytki, tłuszcz lub olej można wymieniać co 12 smażonych potraw.

To było pomocne (636)
Czy mogę wyczyścić wnętrze mojej frytkownicy za pomocą szmatki? Zweryfikowany
Nie. Większość frytkownic ma specjalną warstwę, którą można uszkodzić za pomocą szmatki lub ściernego środka czyszczącego. Używaj tylko miękkiej strony czyścika lub mokrej ściereczki.

To było pomocne (147)
Jaka jest „strefa zimna” w mojej frytkownicy? Zweryfikowany
We frytownicach z zimną strefą część oleju znajduje się poniżej elementu grzejnego. Ta część oleju pozostaje zimniejsza niż górna część. Okruchy spłyną na dno i trafią do tej zimnej strefy, dzięki czemu olej dłużej pozostanie czysty.

To było pomocne (94)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę AFK.