Podręczniki dla Playmobil Christmas

Poniżej znajdziesz wszystkie zestawy Playmobil Christmas, dla których zgromadziliśmy instrukcje budowania. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego zestawu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak mogę zapobiec odbarwieniu moich zabawek Playmobil? Zweryfikowany

Dwa największe czynniki wpływające na odbarwianie plastiku zabawek Playmobil to długotrwała ekspozycja na światło słoneczne i dym papierosowy. Staraj się je minimalizować podczas przechowywania Playmobil.

To było pomocne (971) Czytaj więcej

Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia elementów Playmobil? Zweryfikowany

Playmobil zaleca czyszczenie elementów ręcznie ciepłą wodą lub za pomocą wilgotnej ściereczki, ewentualnie z użyciem łagodnego detergentu. Klocków nie należy wkładać nigdy do pralki ani zmywarki. Po umyciu należy pozostawić klocki do​wyschnięcia. Części elektryczne można czyścić wyłącznie suchą ściereczką.

To było pomocne (742) Czytaj więcej

Od jakiego wieku dzieci mogą bawić się produktami Playmobil? Zweryfikowany

Większość zestawów Playmobil nadaje się do zabawy dla dzieci od 4 roku życia, ze względu na małe części zawarte w zestawach. Specjalne zestawy 1.2.3. są odpowiednie dla dzieci w wieku co najmniej 1,5 roku. Zalecany wiek jest zawsze podany na pudełku.

To było pomocne (427) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Playmobil set 5588 Christmas Duża stajenka bożonarodzeniowa
Sabrina 13-01-2024
Nie rozumiem montażu daszku (lewa strona łóżeczka do Ciebie) czy dwie małe żółte główki na końcu nie pasują do niczego i pozostają umieszczone na belce naprzeciwko?


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 5588 Christmas Duża stajenka bożonarodzeniowa
Instrukcja Playmobil set 5976 Christmas W domu mikołaja
Alex Harden 28-10-2023
Dach domu Świętego Mikołaja Playmobil na górze nie zatrzaskuje się dobrze i łatwo otwiera się przy ruchu


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 5976 Christmas W domu mikołaja
Instrukcja Playmobil set 9486 Christmas Kalendarz adwentowy akcja straży pożarnej na placu budowy
Petitjean Agnès 21-12-2022
Witaj Kupiłem kalendarz playmobil 9486 Z wnukiem właśnie wszystko otworzyliśmy, brakuje jednej części, reflektora na dachu quada Czekam, aby dowiedzieć się, co mam zrobić Proszę o kontakt e-mailowy lub pod numerem 0623915055


(Przetłumaczone przez Google)
Playmobil set 9486 Christmas Kalendarz adwentowy akcja straży pożarnej na placu budowy