Instrukcja Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 18 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

User Manual
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.13 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Whirlpool. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Whirlpool
Model W7X 82I W
Kategoria Lodówko-zamrażarki
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 3.13 MB

Wszystkie podręczniki dla Whirlpool Lodówko-zamrażarki
Więcej podręczników Lodówko-zamrażarki

Często zadawane pytania dotyczące Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jeśli chcę, aby moja chłodziarko-zamrażarka była chłodniejsza, czy powinienem wybrać wyższą czy niższą temperaturę? Zweryfikowany

W większości chłodziarko-zamrażarek wyższe ustawienie oznacza, że ​​urządzenie ostygnie mocniej. Przy niższym ustawieniu urządzenie ostygnie wolniej, a temperatura w chłodziarko-zamrażarce będzie wyższa.

To było pomocne (7165) Czytaj więcej

Czy mogę zmienić kierunek otwierania drzwi mojej lodówko-zamrażarki? Zweryfikowany

Tak, prawie wszystkie chłodziarko-zamrażarki stojące oferują opcję umieszczenia drzwi po drugiej stronie. Jak to zrobić, można ogólnie znaleźć w instrukcji.

To było pomocne (3950) Czytaj więcej

Jakie jest najlepsze ustawienie temperatury dla lodówki? Zweryfikowany

Z punktu widzenia zdrowia najlepsze są temperatury od 3 ℃ do 4 ℃. W tych temperaturach rozwój bakterii i pleśni jest ograniczony.

To było pomocne (3149) Czytaj więcej

Otwór odpływowy w mojej lodówko-zamrażarce jest brudny / zatkany, jak go wyczyścić? Zweryfikowany

Do tego służą specjalne urządzenia czyszczące, ale możliwe jest również usunięcie blokady lub brudu za pomocą bawełnianego wacika. Aby utrzymać otwór odpływowy w czystości i zapobiec nieprzyjemnym zapachom, zaleca się wlewanie kropli wybielacza chlorowego do odpływu 4 razy w roku.

To było pomocne (2893) Czytaj więcej

Jak często powinienem rozmrażać zamrażarkę? Zweryfikowany

Aby zapewnić optymalne wykorzystanie zamrażarki, najlepiej rozmrażać ją raz na 3-6 miesięcy. Lód wewnątrz zamrażarki zmniejsza dostępną przestrzeń i zwiększa zużycie energii. Proces rozmrażania można przyspieszyć umieszczając gorącą wodę w szufladzie lub umieszczając miski z gorącą wodą w zamrażarce.

To było pomocne (2373) Czytaj więcej

Moja lodówko-zamrażarka wydaje bulgotający dźwięk, czy to normalne? Zweryfikowany

Nowoczesne lodówko-zamrażarki wykorzystują przyjazny dla środowiska środek chłodzący. Podczas procesu chłodzenia substancja ta zamienia się w gaz, który może powodować bulgotanie i/lub syczenie. To jest zupełnie normalne.

To było pomocne (2135) Czytaj więcej

Kupiłem nową lodówko-zamrażarkę, czy mogę ją od razu włączyć? Zweryfikowany

Nie, chłodziarko-zamrażarka musi stać w pozycji pionowej przez co najmniej 4 godziny, zanim będzie można ją włączyć. Dzieje się tak, ponieważ płyn chłodzący musi się osadzić.

To było pomocne (1403) Czytaj więcej

Czy to normalne, że na tylnej ścianie mojej lodówko-zamrażarki tworzą się krople wody lub lodu? Zweryfikowany

Tak, to zupełnie normalne zjawisko. Wilgoć, która dostanie się do chłodziarko-zamrażarki z ciepłym powietrzem lub produktami, osiądzie w najzimniejszej części, czyli tylnej ścianie. Ponieważ tylna ściana może osiągać temperatury poniżej zera, krople będą od czasu do czasu zamarzać. Gdy chłodziarko-zamrażarka nie pracuje, krople rozmrażają się i spływają do odpływu chłodziarko-zamrażarki.

To było pomocne (1098) Czytaj więcej

Drzwiczki mojej lodówko-zamrażarki nie zamykają się prawidłowo, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Dwie najczęstsze przyczyny to brak wypoziomowania chłodziarko-zamrażarki oraz uszkodzenie uszczelki drzwi lub resztki jedzenia. Upewnij się, że chłodziarko-zamrażarka jest wypoziomowana i sprawdź uszczelkę drzwi. W razie potrzeby wymienić uszczelkę.

To było pomocne (959) Czytaj więcej

Ile miejsca powinienem zostawić między moją lodówko-zamrażarką a ścianą? Zweryfikowany

Aby zapewnić dobrą wentylację, najlepiej zostawić co najmniej 5 cm wolnej przestrzeni po obu stronach iz tyłu chłodziarko-zamrażarki.

To było pomocne (900) Czytaj więcej

Co oznacza „6th Sense”? Zweryfikowany

Urządzenia Whirlpool wyposażone w technologię 6th Sense posiadają czujniki, które zapewniają optymalną pracę maszyny. Na przykład w suszarkach czujniki te mierzą wilgoć pozostałą po praniu i zatrzymują maszynę, gdy wszystko jest całkowicie suche.

To było pomocne (760) Czytaj więcej

Co oznaczają gwiazdy na zamrażarce? Zweryfikowany

Gwiazdy wskazują zdolność zamrażania. 1 gwiazdka oznacza zdolność zamrażania do -6ºC. Dzięki temu zamrażarka nadaje się do produkcji kostek lodu lub przechowywania wcześniej zamrożonych towarów do dwóch tygodni. Nie można zamrażać świeżej żywności. 2 gwiazdki oznaczają zdolność do zamrażania do -12ºC. Dzięki temu zamrażarka nadaje się do przechowywania wcześniej zamrożonych towarów do dwóch miesięcy. Nie można zamrażać świeżej żywności. 3 gwiazdki oznaczają zdolność do zamrażania do -18ºC. To sprawia, że ​​zamrażarka jest odpowiednia

To było pomocne (682) Czytaj więcej

Po jakim czasie lodówka osiągnie ustawioną temperaturę po jej włączeniu? Zweryfikowany

Zależy to od wielkości, wieku i modelu lodówki. Osiągnięcie przez lodówkę ustawionej temperatury może zająć od kilku do 24 godzin. Proces można przyspieszyć, umieszczając w lodówce niepsujące się towary. Temperatury w lodówce nie można właściwie zmierzyć, czując powietrze wewnątrz. Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy lodówka osiągnęła ustawioną temperaturę, jest umieszczenie w lodówce szklanki wody z termometrem.

To było pomocne (592) Czytaj więcej

W mojej lodówce jest kondensacja, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Przyczyn może być kilka. Uszczelka drzwi może być uszkodzona, wpuszczając powietrze z zewnątrz do lodówki. Możliwe jest również, że lodówka nie jest wypoziomowana, co uniemożliwia prawidłowe zamknięcie drzwi. Inną przyczyną jest duża różnica między temperaturą wewnątrz lodówki i na zewnątrz, gdy drzwi są często otwierane.

To było pomocne (494) Czytaj więcej

Na gumowych uszczelkach mojej lodówko-zamrażarki jest pleśń, co mam zrobić? Zweryfikowany

Gumowe uszczelki w rzeczywistości nie znajdują się wewnątrz lodówko-zamrażarki i dlatego są cieplejsze. Pozwala to bakteriom na rozwój i tworzenie się pleśni. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić gumy.

To było pomocne (446) Czytaj więcej

Co to jest R-410A? Zweryfikowany

R-410A to środek chłodzący stosowany w urządzeniach chłodzących do 0 ° C, takich jak lodówki i klimatyzatory. Zastępuje starsze środki chłodzące i nie niszczy warstwy ozonowej.

To było pomocne (444) Czytaj więcej

Czy można wkładać ciepłe jedzenie i napoje do chłodziarko-zamrażarki? Zweryfikowany

Lepiej nie. Temperatura w chłodziarko-zamrażarce wzrośnie, co będzie miało niekorzystny wpływ na pozostałe produkty, które są w niej przechowywane.

To było pomocne (444) Czytaj więcej

Jakie jest optymalne ustawienie temperatury dla mojej lodówki Whirlpool? Zweryfikowany

Whirpool zaleca ustawienie temperatury na około 3°C do 4°C. Upewnij się, że temperatura nie jest ustawiona poniżej 0°C lub powyżej 7°C.

To było pomocne (223) Czytaj więcej
Instrukcja Whirlpool W7X 82I W Lodówko-zamrażarka

Produkty powiązane

Powiązane kategorie