Instrukcja Thomson TTET 350 Termometr

Poszukujesz instrukcji obsługi Thomson TTET 350 Termometr? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.66 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Thomson TTET 350 Termometr i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Thomson?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Zmierzyłem swoją temperaturę, ale co właściwie jest uważane za "zdrową" temperaturę ciała? Zweryfikowany
Częściowo zależy to od części ciała, w której została pobrana temperatura. Za "zdrową" temperaturę można uważać: czoło od 35,8 do 37,6°C, ucho od 36 do 37,8°C, odbyt 36,3 do 37,8°C i usta od 36 do 37,4°C.

To było pomocne (728)
Jakie części ciała najlepiej mierzą temperaturę ciała? Zweryfikowany
To zależy od termometru. Niektóre termometry są przeznaczone do użytku na określonych częściach ciała. Używanie zwykłego termometru doodbytniczego jest najszybszym i najdokładniejszym sposobem pomiaru temperatury ciała.

To było pomocne (180)
Od jakiej temperatury osoba oficjalnie ma gorączkę? Zweryfikowany
Temperatura powyżej 38 ° C jest oficjalnie uważana za gorączkę.

To było pomocne (72)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Thomson.