Instrukcja Smoby 03221X0 Baby Huśtawka

Poszukujesz instrukcji obsługi Smoby 03221X0 Baby Huśtawka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.99 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Smoby 03221X0 Baby Huśtawka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Smoby?
Tak Nie
50%
50%
6 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Mario Vacca 04-06-2020
Żaden problem, tylko że gdyby na górnej belce znajdowały się 4 śruby dociskowe do blokowania nóg, konstrukcja byłaby bardziej stabilna, zwłaszcza gdyby była posadowiona na nie idealnie płaskim podłożu. Plastik ewolucyjnego siedzenia pękł po kilku tygodniach..

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
julie benadiba 13-06-2020
Konstrukcja nie jest solidna i zawaliła się podczas drugiego użycia pomimo montażu przeprowadzonego zgodnie z zaleceniami. Produkt niebezpieczny do zwrotu do producenta. Na szczęście drążek na górze spadł na głowę dziecka.

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Smoby.