Wyniki dla REV Czujniki dymu

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii REV Czujniki dymu, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Gdzie należy umieścić wykrywacz dymu? Zweryfikowany
To zależy od sytuacji, w domu warto umieścić przynajmniej jeden czujnik dymu na każdym piętrze. Najlepiej umieszczać je na korytarzach lub w miejscach między pomieszczeniami. Nigdy nie należy umieszczać czujnika dymu bezpośrednio obok kuchni lub łazienki. Dodatkowo należy zachować co najmniej 30 centymetrów przestrzeni między czujnikiem dymu a lampami.

To było pomocne (246)
Czy mogę używać świec, jeśli mam czujnik dymu? Zweryfikowany
Zależy to częściowo od czułości czujnika dymu. W wielu przypadkach można używać świecy, o ile nie znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie czujnika dymu. Podczas zdmuchiwania świec może powstać dym, który może uruchomić czujnik dymu.

To było pomocne (6)
Czy czujnik dymu to to samo, co czujnik tlenku węgla? Zweryfikowany
Nie! Czujnik dymu nie będzie działał jako czujnik tlenku węgla i odwrotnie.

To było pomocne (5)