Wyniki dla BTwin Rowery elektryczne

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BTwin Rowery elektryczne, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak często należy smarować łańcuch rowerowy? Zweryfikowany
Przy normalnym użytkowaniu najlepiej smarować łańcuch raz w miesiącu. Zwiększ tę częstotliwość w przypadku intensywnego użytkowania. Smaruj również po potknięciach podczas ulewnego deszczu lub dużego zapylenia.

To było pomocne (176)
Jakie jest prawidłowe ciśnienie w oponach roweru? Zweryfikowany
Oponę rowerową trzeba mocno napompować. Dokładne ciśnienie może być inne dla każdego roweru i marki, ale ogólnie dobrze jest użyć co najmniej 3,5 do 4,5 bara. Idealne ciśnienie jest często wskazane na oponie.

To było pomocne (121)
Co rozmiar koła mówi o moim rowerze? Zweryfikowany
Z większym kołem pokonasz większy dystans przy jednym obrocie. Bez dodatkowych biegów lub innej pomocy będzie to często kosztować więcej wysiłku. Nie jest zatem prawdą, że rowery z większymi kołami będą jechały szybciej.

To było pomocne (66)
Opony w moim rowerze są przebite, mimo że dawno nie korzystałem z roweru, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Opony rowerowe wykonane są z gumy. To naturalny produkt, który jest podatny na wysychanie. Może się to zdarzyć z powodu ekspozycji na światło słoneczne lub upływu długich okresów czasu. Wysuszona opona może pęknąć lub przebić się podczas pierwszej jazdy.

To było pomocne (65)