Instrukcja Rodia Viper 130 Maszyna do cięcia płytek

Poszukujesz instrukcji obsługi Rodia Viper 130 Maszyna do cięcia płytek? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.81 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Rodia Viper 130 Maszyna do cięcia płytek i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Rodia?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między płytkami ceramicznymi a płytkami porcelanowymi? Zweryfikowany
Obie są wykonane z gliny, ale płytki porcelanowe mają większą gęstość. Dzięki temu płytki porcelanowe są mocniejsze i trwalsze, ale także trudniejsze do cięcia. Aby uzyskać taką samą wydajność, jak w przypadku płytek ceramicznych, potrzebujesz specjalistycznych narzędzi i umiejętności.

To było pomocne (0)
Czy ma znaczenie, którą stronę płytki przycinam? Zweryfikowany
Tak, bez względu na to, którą płytkę przycinasz, najlepiej ciąć przednią część płytki skierowaną do góry. Zapewni to gładkie wykończenie i zminimalizuje ryzyko odpryskiwania.

To było pomocne (0)
Jak mogę zapobiec odpryskiwaniu moich płytek podczas ich cięcia? Zweryfikowany
Możesz nałożyć taśmę maskującą na górę płytki przed cięciem, aby zmniejszyć odpryski.

To było pomocne (0)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Rodia Viper 130 Maszyna do cięcia płytek