Instrukcja Ricoh PJ WX3340 Projektor

Poszukujesz instrukcji obsługi Ricoh PJ WX3340 Projektor? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.52 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Ricoh PJ WX3340 Projektor i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Ricoh?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę wyłączyć projektor natychmiast po jego użyciu? Zweryfikowany
Po zakończeniu pracy projektora lampa jest bardzo gorąca. Po uyciu najlepiej jest pozostawić projektor włączony, dzięki czemu wewnętrzny wentylator będzie mógł pracować i chłodzić lampę. Przedłuży to jej żywotność.

To było pomocne (110)
Co to jest korekcja trapezowa? Zweryfikowany
Projektor często nie może być umieszczony bezpośrednio przed ekranem lub ścianą. Z tego powodu wyświetlany obraz może zostać zniekształcony. To jest efekt zwornika. Korekcja trapezu to funkcja, która rozwiązuje te zniekształcenia. Nie wszystkie projektory oferują korekcję trapezową.

To było pomocne (73)
Jaki jest współczynnik kontrastu? Zweryfikowany
Współczynnik kontrastu określa, jak daleko najbielsza biel jest od najczarniejszej czerni. Współczynnik kontrastu wynoszący na przykład 400: 1 oznacza, że ​​najczarniejsza czerń na ekranie jest 400 razy ciemniejsza niż najbielsza biel. Wysoki współczynnik kontrastu wpływa na ostrość obrazu.

To było pomocne (39)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Ricoh PJ WX3340 Projektor