Instrukcja Rexel Promax RPX612 Niszczarka

Poszukujesz instrukcji obsługi Rexel Promax RPX612 Niszczarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 7.21 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Rexel Promax RPX612 Niszczarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Rexel?
Tak Nie
0%
100%
4 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Dlaczego moja niszczarka do papieru zatrzymuje się po pewnym czasie? Zweryfikowany
Aby zapobiec przegrzaniu, niszczarki po pewnym czasie muszą ostygnąć. Czas, w którym urządzenie może działać, zanim będzie konieczne ostygnięcie, jest różny dla różnych marek i modeli.

To było pomocne (555)
Jak często należy oliwić niszczarkę do papieru? Zweryfikowany
Przy sporadycznym użytkowaniu wystarczy smarowanie niszczarki papieru raz na dwa miesiące. Przy (bardzo) regularnym użytkowaniu możesz zauważyć, że urządzenie ma trudności z niszczeniem lub łatwo zacina się papier. To oznaki, że maszynę należy naoliwić.

To było pomocne (180)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

J.Tervelde 21-01-2020
Posiadam niszczarkę rexel promax rpx612. Ale teraz, gdy chcę go ponownie użyć, bez względu na to, co spróbuję, już się nie włącza. Jak to jest możliwe

odpowiedz | To było pomocne (3)(Translated by Google)
Sophie Cornevaux 11-08-2019
Niszczarka RPX 612 nie uruchamia się już po włożeniu arkusza do niszczenia. Dzięki za odpowiedź.

odpowiedz | To było pomocne (2)(Translated by Google)
K immerzeel 21-01-2021
Urządzenie jest całkowicie bezwartościowe

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Rexel Promax RPX612 Niszczarka