Instrukcja Rexel Auto+ 60X Niszczarka

Poszukujesz instrukcji obsługi Rexel Auto+ 60X Niszczarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 6.55 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Rexel Auto+ 60X Niszczarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Rexel?
Tak Nie
20%
80%
10 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Dlaczego moja niszczarka do papieru zatrzymuje się po pewnym czasie? Zweryfikowany
Aby zapobiec przegrzaniu, niszczarki po pewnym czasie muszą ostygnąć. Czas, w którym urządzenie może działać, zanim będzie konieczne ostygnięcie, jest różny dla różnych marek i modeli.

To było pomocne (555)
Jak często należy oliwić niszczarkę do papieru? Zweryfikowany
Przy sporadycznym użytkowaniu wystarczy smarowanie niszczarki papieru raz na dwa miesiące. Przy (bardzo) regularnym użytkowaniu możesz zauważyć, że urządzenie ma trudności z niszczeniem lub łatwo zacina się papier. To oznaki, że maszynę należy naoliwić.

To było pomocne (180)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Anna P 20-03-2020
Dziwne, że nie możesz uzyskać wsparcia. Zasilanie jest włączone, ale działa tylko wtedy, gdy lekko naciskam ręką na drzwi. Oczywiście drobną usterkę, lukę, coś z odpowiednim wsparciem można łatwo naprawić

odpowiedz | To było pomocne (4)(Translated by Google)
Annemiek 30-10-2020
Jak zdjąć papier, jeśli utknie między zębatkami?

odpowiedz | To było pomocne (3)(Translated by Google)
vidal patricia 14-01-2020
Dzień dobry, Chciałem wiedzieć, czy ten problem został już zauważony. Kiedy niszczę dokumenty, nie ulegają one całkowitemu strzępieniu, kartki pozostają prawie całe lub tworzą „kawałki” z dziurami. Nie robi już "konfetti". Co mogę zrobić ? usterka urządzenia? Dziękuję za odpowiedź. Patrycja

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
caponi carlo 13-01-2021
mimo czystości nie kręci się po co?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Dupond alfred 19-01-2021
Moja niszczarka Rexel podana na 50 arkuszy zrobiła 1 dżem z 3 ... Bardzo zły produkt

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Leonhard Kirchner 19-10-2021
Moja niszczarka Rexel przegrzała się i przestała działać. Po fazie schładzania tylko powrót działa poprawnie i podajnik już nie reaguje.. co robić?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Юлия 23-11-2021
Czy można zmienić rodzaj rozdrabniania w niszczarce?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Valerio 14-01-2022
Dobry wieczór. Dzisiaj nagle otwiera się mały plastikowy ząbek w centralnej pozycji w szczelinie prowadzącej do rolek i nad rolkami, co zapobiega pocięciu papieru. Próbowałem przywrócić ząb na miejsce, ale po chwili ponownie się otwiera i blokuje dostęp. Co mogę zrobić?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Rexel Auto+ 60X Niszczarka