Instrukcja Revell set 07560 Trucks DAF 95 XF space cab

Potrzebujesz instrukcji budowania swojego zestawu Revell set 07560 Trucks DAF 95 XF space cab? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję budowania w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 35.3 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Revell set 07560 Trucks DAF 95 XF space cab i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Revell?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy powinienem pomalować mój model Revell przed czy po jego zbudowaniu? Zweryfikowany
Revell zaleca pomalowanie go przed zbudowaniem. W niektórych przypadkach rozsądnie jest częściowo złożyć elementy, jeśli wszystkie muszą być pomalowane na ten sam kolor.

To było pomocne (84)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Fifi 25-04-2020
Witam mam mały problem, że nie mogę dostać się do instrukcji.Masz rozwiązanie?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Revell set 07560 Trucks DAF 95 XF space cab