Instrukcja REV 205003 Czujnik dymu

Poszukujesz instrukcji obsługi REV 205003 Czujnik dymu? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 8.84 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat REV 205003 Czujnik dymu i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki REV?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Gdzie należy umieścić wykrywacz dymu? Zweryfikowany
To zależy od sytuacji, w domu warto umieścić przynajmniej jeden czujnik dymu na każdym piętrze. Najlepiej umieszczać je na korytarzach lub w miejscach między pomieszczeniami. Nigdy nie należy umieszczać czujnika dymu bezpośrednio obok kuchni lub łazienki. Dodatkowo należy zachować co najmniej 30 centymetrów przestrzeni między czujnikiem dymu a lampami.

To było pomocne (255)
Czy mogę używać świec, jeśli mam czujnik dymu? Zweryfikowany
Zależy to częściowo od czułości czujnika dymu. W wielu przypadkach można używać świecy, o ile nie znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie czujnika dymu. Podczas zdmuchiwania świec może powstać dym, który może uruchomić czujnik dymu.

To było pomocne (15)
Czy czujnik dymu to to samo, co czujnik tlenku węgla? Zweryfikowany
Nie! Czujnik dymu nie będzie działał jako czujnik tlenku węgla i odwrotnie.

To było pomocne (14)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja REV 205003 Czujnik dymu