Instrukcja Renkforce Viana Lampa

Poszukujesz instrukcji obsługi Renkforce Viana Lampa? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.7 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Renkforce Viana Lampa i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Renkforce?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy wszystkie diody LED można przyciemniać? Zweryfikowany
Nie, nie wszystkie diody LED można przyciemniać. Jest to wskazane na opakowaniu lub obudowie lampy.

To było pomocne (230)
Co to jest lumen? Zweryfikowany
Lumen jest jednostką miary całkowitej ilości światła widzialnego emitowanego przez źródło.

To było pomocne (103)
Włożyłem nowe światło do mojej lampy, ale się nie włącza, dlaczego? Zweryfikowany
Niektóre lampy są przeznaczone do źródeł światła o określonej mocy. Gdy włożone jest źródło światła, które wymaga większej mocy niż może zapewnić lampa, światło może się nie włączyć. Jeśli lampa zapewnia znacznie większą moc niż źródło światła, które jest przeznaczone, źródło światła może się przepalić.

To było pomocne (99)
Dlaczego kolor światła jest ważny? Zweryfikowany
Istnieją dwa rodzaje światła: światło ciepłe i światło zimne. Światło zimne sprawia, że jesteśmy czujni i pobudzeni. Światło ciepłe ma działanie relaksujące. Ciepło światła mierzone jest w kelwinach i jest wskazane na opakowaniu samej lampy.

To było pomocne (98)
Jakie są dostępne podstawy śrub? Zweryfikowany
Na całym świecie stosuje się wiele rodzajów gniazd, ale najczęściej używane są te oparte na śrubie Edison, oznaczonej literą E. W większości krajów standardowo stosowane są podstawy śrub E27 i E14. W Stanach Zjednoczonych standardem są podstawy E26, E17, E12 i E10.

To było pomocne (62)
O czym świadczy liczba watów w mojej lampie? Zweryfikowany
Wat jest jednostką miary zużycia energii elektrycznej. Lampy, które wytwarzają więcej światła, z zasady zużywają więcej watów, ale przy porównywaniu strumienia świetlnego należy zawsze kierować się liczbą lumenów.

To było pomocne (58)
Co to jest LED? Zweryfikowany
LED oznacza diodę elektroluminescencyjną. Światło jest emitowane poprzez poprowadzenie prądu przez półprzewodnik we właściwym kierunku.

To było pomocne (50)

Loading…

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Renkforce Viana Lampa