Instrukcja Remington S8590 Keratin Therapy Pro Prostownica

Poszukujesz instrukcji obsługi Remington S8590 Keratin Therapy Pro Prostownica? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.58 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Remington S8590 Keratin Therapy Pro Prostownica i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Remington?
Tak Nie
100%
0%
4 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę używać prostownicy do włosów mokrych? Zweryfikowany
Nie zaleca się używania prostownicy do mokrych włosów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, włosy powinny być całkowicie wysuszone.

To było pomocne (123)
Czy po użyciu mogę owinąć przewód wokół urządzenia? Zweryfikowany
Lepiej tego nie robić, bo może to uszkodzić przewód. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest owinięcie przewodu tak, jak to było w momencie pakowania produktu.

To było pomocne (20)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Manal HADI 14-12-2019
Dzień dobry, Mam prostownicę S8090, kiedy podłączam ją do gniazdka, zapala się mała kłódka, ale nie mogę jej odblokować. Wcześniej działał dobrze, ale pozostaje zablokowany na kłódce Co mógłbym zrobić? Dziękuję Ci

odpowiedz | To było pomocne (41)(Translated by Google)
Nic Ole 19-06-2020
Moja prostownica wyłącza się, zanim się nagrzeje. Często trzeba go włączać trzy razy… dlaczego tak jest?

odpowiedz | To było pomocne (15)(Translated by Google)
Daniela Mader 11-03-2021
Witam jak podłączam prostownicę do gniazdka świecą się wszystkie poziomy temperatur i blokada to nie mogę jej włączyć ani wyłączyć i też nie grzeje. Żaden przełącznik nie wykazuje reakcji. Jaki jest błąd? Niestety nie mam już faktury, czy gwarancja opiera się np. na numerze seryjnym czy czymś podobnym? Dzięki

odpowiedz | To było pomocne (3)(Translated by Google)
Nassera Belhadj 06-06-2021
Nie mogę już podnieść temperatury prostownicy do włosów, co mam zrobić?

odpowiedz | To było pomocne (2)(Translated by Google)
laureana Flores 12-08-2020
Cześć dobrze, Z Avellanedy w Kordobie w Argentynie. Nie mogę dostać się do wolnego miejsca na kabel maszyny S8590 PIN połączenia nie zapewnia dobrego kontaktu i wyłącza się zgodnie z ruchem w pełnym wykorzystaniu. Jest to wada modelu lub zmiana konserwacyjna. Proszę, jeśli możesz podać adres obszaru lub kontakt handlowy części zamiennej, dziękuję.

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Patrizia 09-05-2021
Cześć, po włączeniu moja płyta gaśnie w sposób ciągły, co to oznacza? Co mnie opuszcza? Czy możesz mi doradzić, co mogę zrobić? Dziękuję Ci

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Soso 24-05-2021
Czy w modelu Remington s8590 płyta jest dociśnięta?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Remington S8590 Keratin Therapy Pro Prostownica