Wyniki dla Beurer Ciśnieniomierze

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Beurer Ciśnieniomierze, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Zmierzyłem ciśnienie krwi za pomocą aparatu do mierzenia ciśnienia krwi, ale co to jest uznawane za "normalne" ciśnienie krwi? Zweryfikowany
Ogólnie ciśnienie skurczowe wynoszące 120 i ciśnienie rozkurczowe 80 jest uważane za prawidłowe lub zdrowe. Osoby w wieku 60 lat i starsze mogą mieć nieco wyższe ciśnienie krwi.

To było pomocne (1155)
Co to jest skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi? Zweryfikowany
Podczas pomiaru ciśnienia krwi wyświetlane są dwie wartości, ciśnienie skurczowe i rozkurczowe. Ciśnienie skurczowe to ciśnienie w żyłach, kiedy serce kurczy się, a ciśnienie rozkurczowe to ciśnienie w żyłach, wtedy serce się rozluźnia.

To było pomocne (402)