Crivit Trampoliny

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Crivit Trampoliny, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu Crivit? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty Crivit mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (367)
Czy muszę zakotwiczyć moją trampolinę? Zweryfikowany
Trampoliny są ciężkie i nie odlecą szybko, ale nadal warto je zakotwiczyć na wypadek burzy.

To było pomocne (1)
Czy zimą mogę zostawić trampolinę na zewnątrz? Zweryfikowany
W okresie zimowym trampolinę można zostawić na zewnątrz. Skróci to jednak nieco jej żywotność, więc jeśli trampolina nie będzie używana zimą, najlepiej ją zdemontować i przechowywać w suchym miejscu.

To było pomocne (0)