Wyniki dla AL-KO Łuparki do drewna

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AL-KO Łuparki do drewna, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile ton siły potrzebuje moja łuparka? Zweryfikowany
Do lekkiego użytku osobistego wystarczy zrobić własne drewno opałowe o sile 22 lub 27 ton. W przypadku ciężkiego użytku osobistego zaleca się użycie 25 ton. Do użytku przemysłowego zalecane jest 40 ton i więcej.

To było pomocne (106) Czytaj więcej
Czy łuparka do drewna wymaga ostrzenia? Zweryfikowany
Przy normalnym użytkowaniu do drewna nie ma potrzeby ostrzenia łuparki.

To było pomocne (85) Czytaj więcej
Jaka jest różnica między łuparką poziomą a pionową? Zweryfikowany
Poziome łuparki mają zwykle mniejszą moc i mogą obsługiwać tylko cieńsze kłody. Modele pionowe mogą przyjmować szersze kłody i mają większą moc.

To było pomocne (72) Czytaj więcej