Instrukcja Mont Blanc Vista 320 Box dachowy

Poszukujesz instrukcji obsługi Mont Blanc Vista 320 Box dachowy? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.91 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Mont Blanc Vista 320 Box dachowy i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Mont Blanc?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak szybko można jechać samochodem z zamontowanym bagażnikiem dachowym? Zweryfikowany
Ogólnie rzecz biorąc, nie ma limitów prędkości. Jednak zamontowanie bagażnika dachowego może zmieniać wrażenia z jazdy. Dlatego zaleca się nie przekraczać prędkości 130 kilometrów na godzinę.

To było pomocne (250)
Czy box dachowy wpływa na moje zużycie paliwa? Zweryfikowany
Tak. Chociaż dokładna ilość zależy od samochodu i boxu dachowego, można powiedzieć, że zużycie paliwa wzrośnie o 1 litr na 100 kilometrów przy średniej prędkości 100 km / h.

To było pomocne (87)
Jaki jest najlepszy sposób załadowania boxu dachowego? Zweryfikowany
Przede wszystkim staraj się załadować najcięższe przedmioty do samego samochodu, a najlżejsze ładować do boxu dachowego. Rozłóż ciężar równomiernie na boxie dachowym, z najcięższymi przedmiotami pośrodku, nad belkami dachowymi. Upewnij się, że przedmioty w boxie dachowym nie mogą się poruszyć i zakryć ostre przedmioty, aby zapobiec uszkodzeniu boxu dachowego lub innego bagażu.

To było pomocne (84)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Stephen smith 16-09-2019
Gdzie kupić kompletny zespół zamka do Mont blanc Vista 320

odpowiedz | To było pomocne (9)(Translated by Google)
NICOLAI PICACHE 20-08-2021
Cześć, pomożesz? Mam podnośnik/wspornik pokrywy bagażnika dachowego Mont Blanc i zepsuty zamek. Czy są to jakieś warsztaty naprawcze, do których mógłbym wpaść, a może kupić te części, o których mowa powyżej. Mieszkam w Peterborough w okolicy Cambridgeshire.

odpowiedz | To było pomocne (9)(Translated by Google)
Dtlev Lang 25-08-2019
Zamek w naszym boxie dachowym jest zepsuty, gdzie mogę kupić nowy?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Steven march 17-09-2019
Cześć właśnie kupiłem jeden twój box dachowy kogoś, kogo znam, ale musiał wywiercić blokadę, ponieważ zgubił klucz i chcę wiedzieć, ile kosztował mnie zakup innej beczki, abym mógł ją wymienić

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Mont Blanc Vista 320 Box dachowy