Instrukcja Metronic 498155 Antena satelitarna

Poszukujesz instrukcji obsługi Metronic 498155 Antena satelitarna? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.45 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Metronic 498155 Antena satelitarna i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Metronic?
Tak Nie
0%
100%
6 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

KERVELLA Florence 03-07-2019
Dzień dobry ! Kupiłem to danie ufając sprzedawcy z Leroy Merlin, Przyjechałem do domu, chciałem je złożyć (podkreślam, że jestem majsterkowiczem), umieściłem 2 największe przed daniem, aby przykręcić je do białej plastikowej części , na razie wszystko w porządku, ale kontynuuję zauważam, że w plastikowej torbie są tylko 2 śruby zamiast 4 wskazanych, co robić, kupiłem to z 55 km od domu

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Metronic 498155 Antena satelitarna